درباره سایت

سازنده صائب خانزاده


طراح بیش از 50 بات و کانال خودکار پیام رسان گپ،سروش،بله

راهنما

به راهنمایی خوب دقت کن،

+ شرکت در رای گیری


- برای رای دادن در رای گیری می بایست کد رای گیری یا پیام دارای کد رای گیری یا دستور رای گیری را برای سرویس بفرستید. سرویس فرم رای گیری را برای شما نمایش خواهد داد و شما می توانید رای بدهید.

+ شرکت دیگران در رای گیری


- اگر برای شما این پرسش هست که چگونه دیگران در رای گیریتان شرکت کنند این بخش را کامل بخوانید:
چند روش هست پیش از انجام آن یک بار خودتان کد رای گیری را در سرویس بزنید. متن (نه پرسش رای گیری)رای گیری با گزینه ها نمایش داده می شود:
1: یک بار خود کد نظرسنجی را در ربات بزنید. سپس نظرسنجی را کپی کنید و در کانال،گروه یا ربات خود قرار دهید
2: کد نظر سنجی را به اشتراک بگذارید تا دیگران آن را به ربات بفرستند و شرکت کنند
3: دستور نظرسنجی را ارسال کنید مانند: /votebot213
باید بدانید که هر گزینه دارای یک پیوند هست که بدون نیاز به عضویت در ربات کار میکند و هر کاربر تنها یک بار می تواند رای بدهد.

+ ساخت رای گیری


- برای ساخت رای گیری کافیست روی گزینه ساختن رای گیری(آغاز) « /ساخت » کلیک کنید تا یکی یکی گام های لازم برای ساخت رای گیری شخصی خود را آغاز کنید. در جریان ساختن رای گیری راهنمایی ها صورت می گیرد. اگر در جریان ساختن رای گیری مشکلی پیش آمد از گزینه « /ساخت » (ساختن راگیری(آغاز)) استفاده کنید.
رای گیری باید حداقل یک گزینه داشته باشد. پس از فرستادن گزینه نخست می توانید با دستور « /پایان » کار را به پایان برسانید.

+ عمومی کردن رای گیری


- یکی از ویژگی های بات نظرسنجی عمومی کردن آن می باشد
عمومی کردن به این معنی که نظرسنجی شما در فهرست 20 نظرسنجی تازه ربات نمایش داده شود و همچنین در وبسایت vote.subz.ir به نمایش درآید.
برای این کار دکمه رای گیری های من را بزنید و دکمه عمومی کردن مربوط به نظرسنجی مورد نظر را بزنید. پس از اینکه درست انجام داده باشید ربات به شما پاسخ موفقیت آمیز بودن را میفرستد.

+ پاک کردن رای گیری


- سازندگان رای گیری های می توانند از طریق گزینه «رای گیری ها من» یا دستور « /برای من » یا « /برای_من » رای گیری های خود را همراه دستور پاک کردن ببینند و روی دستور پاک کردن کلیک کنند تا رای گیری پاک شود.

+ ویرایش رای گیری


- سرویس رای گیری ( @votebot ) ویژگی ویرایش رای گیری را ندارد. اگر پس از پایان رای گیری متوجه اشتباهی شدید می توانید آن را پاک و از نو بسازید.

ولی اگر نیاز به پشتیبانی یا کمک بیشتری دارید با شناسه @supportprogrammer تماس بگیرید


کد نظرسنجی را وارد کنید
جای شما
دیده شوید. تماس بگیرید